Mikroäri kursus - Sven Nuum
Mikroäri kursus - Sven Nuum
Accordion
Millises formaadis kursus toimub?

Veebikursust saad läbida mugavalt omas tempos, ka töö ja pere kõrvalt. Videod ja materjalid on üleval online keskkonnas, millele saad ligipääsu 12 kuuks. Lisaks saab küsimusi küsida koguaeg ka Facebooki grupis ja jagada mõtteid ka teiste koolituse läbijatega.

Kellele on see kursus mõeldud?

Mikroäriga alustamise kursus on kõigile, kes soovivad ettevõtlusega alustada, aga ideede või oskuste puudumine pole lasknud seda seni teha. Samuti ka neile, kellele ettevõtlus huvi pakub, tahaks silmaringi avardada ja näha, kuidas internetis raha teenimine käib. Ja ka neile, kes on esimesed sammud ära teinud, aga on kusagile kinni jäänud või pole asja käima saanud.

Kes ei peaks kursusel osalema?

See kursus ei ole sulle, kui oled juba tegutsev ettevõtja ja sinu aastakäive on üle 10 000 €. Antud kursus on just mõeldud alustavale ettevõtjale ning fookus on online äri loomisel ja selle turundamisel, internetis raha teenimisel ja klientide leidmisel.

Mida tähendab mikroettevõte?

Mikroärideks nimetatakse ettevõtteid, mille aastakäive jääb 50 000 € – 100 000 € vahele ja see võib olla ühe inimese ettevõte. Sinu mikroäri võib olla ka väiksem ja see võib ilusti kasvada ka suuremaks äriks. Olen kasvatanud 3 ettevõtet 250 000 eurose aastakäibeni ja kaks neist üle 500 000 eurose aastakäibeni. Mikroärisid võib olla ka mitu, sest mida rohkem tuluallikaid, seda rohkem raha teenid.

Kui kaua läheb aega, et näeksin tulemusi?

Kuigi jagan sinuga kursusel väga konkreetseid samme ja strateegiaid, et juba kursuse käigus ettevõtjana oma esimesed eurod teenida, on tulemuste saavutamine siiski väga individuaalne. Mõned osalejad alustavad juba kursuse käigus ja teised hiljem, kui nende jaoks on õige aeg. Igaüks tegutseb omas rütmis.

Kas kursusele kehtib ka raha tagasi garantii?

Saan väga hästi aru, et internetis võõrale inimesele raha andmine on alati pisut hirmutav ja keegi ei taha oma rahast ilma jääda. Sellepärast annan ma sulle 90-päevase 100% raha tagasi garantii. Kui arvad, et see pole absoluutselt parim ettevõtlusega alustamise kursus, millel sa oled kunagi osalenud, siis maksan sulle 100% kogu raha tagasi. Lihtsalt kirjuta mulle sven@svennuum.ee ja saad kogu raha tagasi.

"Koostöös hindan kõige enam Sveni südamlikkust ja soojust. Algusest peale olen tundnud, et tema siiras huvi on minu äri kasu ja kasv. Sven on kolme aasta jooksul aidanud hoida minu sotsiaalmeediat nii taktikaliselt kui strateegiliselt toimimas. Väga väärtustan tema ettepanekuid, mille tulemusena olen saanud korduvalt teha protsesse kiiremaks ja leidnud väljapääsu olukordades, kus varem nägin takistusi."

"Olen aastate jooksul osalenud erinevatel Sveni koolitustel ning palunud temalt ka oma äriideede osas konsultatsiooni ja nõustamist. Mõned ideed on tänu sellele lendu läinud, teised prügikasti kukkunud. Ja just see ongi see, mis minu arvates Sveni ja tema koolitused ja nõustamise nii eriliseks teeb - tal on ettevõtjana nii mitmekülgne kogemus, mis annab võimaluse sõltumata valdkonnast ideede osas kaasa mõelda ja vajadusel kas ideid juurde genereerida või siis vastupidi, selle pihuks ja põrmuks teha. Lisaks pean ma Sveni ka üheks Eesti parimaks koolitaks - ei ole vahet, kas juttu on sotsiaalmeedia tasulistest reklaamidest või ettevõtjaks olemisest, see kõik on tema poolt lihtsalt nii selgelt ja huvitavalt edasi antud!"

"Sven oli inimene, kes julgustas mind alustama HOIA homespa brändiga. Ta teeb asju hingega ja on minu meelest kõige motiveeritum inimene üldse. Usun, et tema eeskuju järgimine aitas HOIA-l üldse nii suureks kasvada. Sven ei ole lihtsalt tore teoreetik, vaid inimene, kes kõike seda, mida ta räägib, on ka ise edukalt läbi teinud."

"Varem sõitsin kell 6 hommikul spordiklubisse ja sain selle eest tasu 20€. Sven aitas mul luua uue ärimudeli, mis täna aitab mul treenida tuhandeid naisi online-treeningutega. Oma inimlike ja siiraste turundusoskustega aitas mul 600-lt Instagrami jälgijalt jõuda 11 000ni ja ehitada üle 10 000 liikmega emaililisti. Usun, et Sveni tänane kursus on Eestis ainukene kursus, mis annab sulle praktilist nõu, kuidas oma ettevõttega alustada ja samal ajal hoiab elus unistusi, millist vägevat ja tähendusrikast elu sa läbi oma eneseteostuse võiksid elada."

"Sven on mitu edukalt toimivat ettevõtet üles ehitanud ja aidanud teisi ettevõtteid käima lükata. Tal on olemas suur praktiliste kogemuste pagas, ta on kõik need sammud ise mitu korda ja erineval viisil läbi teinud. Ta tõesti mõistab seda, mis raskused ja rõõmud ühel alustaval ettevõtjal on ja teab, kuidas ühte alustavat ettevõtjat aidata ja suunata."

"Sven on turundaja, koolitaja ja inimesena mees, kellele olen kogu aeg alt üles vaadanud. Pole lihtsalt võimalik, et sind ei inspireeri Sveni lugu; kus ja mis tingimustes ta alustas ja kuhu ta jõudnud on. Kui sul on vähegi võimalik minna mõnele tema koolitustele, siis tee seda, sest see otsus teenib sulle raha KORDADES tagasi ja annab sulle õige mõttelaadi, mis kannab sind unistustele lähemale."

"Sven on üks inspireerivamaid ettevõtjaid, keda ma tean. Tema sihikindlus ja töökus on imetlusväärsed. Lisaks oskab ta oma teadmisi ja kogemusi turundusest ning ettevõtlusest väga hästi edasi anda. Sven on suurepärane näide sellest, et kõik on päriselt võimalik."

Alar Ojastu Feedback Feedback Feedback Feedback Feedback Feedback Feedback
Mobile Slider Example